Apartmány Nový Svět - Třeboň II
Česká republika nabízí široké možnosti cestování pro milovníky historie, přírody i aktivního odpočinku. Rezervujte hotelové pokoje, venkovské penziony, rekreační domy nebo design hotely v atraktivních lokalitách napříč zemí. K dispozici jsou lety do hlavních českých letišť a pronájem automobilů včetně minivanů pro skupiny a rodiny. Mezi vyhledávané turistické cíle patří Český ráj s hradem Trosky, Křivoklát, Pernštejn, Rožmberk nebo historická města Jindřichův Hradec a Kroměříž.
Apartmány Nový Svět
Svobody 1109 379 01 Třeboň II cz
počet pokojů
3
Parking
domácí zvířata povolena
Mluvíme
CS SK
8.8/10
počet pokojů
3
Parking
domácí zvířata povolena
Mluvíme
CS SK
8.8/10
Apartmány Nový Svět nabízí ubytování v destinaci Třeboň II. Náměstí Přemysla Otakara II. Se nachází 26 km odtud a Černá věž 25 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
V některých ubytovacích jednotkách je také kuchyň s lednicí, myčkou nádobí a troubou.
Hlavní autobusové nádraží České Budějovice se nachází 26 km od ubytování Apartmány Nový Svět a České Budějovice hlavní vlakové nádraží 26 km od ubytování. Letiště České Budějovice leží 29 km daleko.
Příjezd od 14:00 skončilo v 10:00.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Parkování zdarma
Soukromé parkoviště
Všechny prostory nekuřácké
Parkoviště
Domácí zvířata povolena
Parkoviště v objektu
Apartmán s 1 ložnicí. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower and free toiletries. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, flat-screen TV, as well as winechampagne for guests. The unit has 2 beds. ;
Apartmán s 1 ložnicí. The apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower and free toiletries. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a washing machine, a tea and coffee maker, flat-screen TV, as well as winechampagne for guests. The unit offers 1 bed. ;
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí. The unit has 1 bed.
