Niky - Josefuv dul
Česká republika nabízí široké možnosti cestování pro milovníky historie, přírody i aktivního odpočinku. Rezervujte hotelové pokoje, venkovské penziony, rekreační domy nebo design hotely v atraktivních lokalitách napříč zemí. K dispozici jsou lety do hlavních českých letišť a pronájem automobilů včetně minivanů pro skupiny a rodiny. Mezi vyhledávané turistické cíle patří Český ráj s hradem Trosky, Křivoklát, Pernštejn, Rožmberk nebo historická města Jindřichův Hradec a Kroměříž.
Niky
Josefův Důl 358 46844 Josefuv dul cz
počet pokojů
2
Parking
domácí zvířata povolena
Hřiště
Mluvíme
9.1/10
počet pokojů
2
Parking
domácí zvířata povolena
Hřiště
Mluvíme
9.1/10
Parkoviště
Lyžařská školaza příplatek
Parkování zdarma
Pěší turistika
Domácí zvířata povolena
Terasa
Venkovní nábytek
Topení
Půjčovna lyžařského vybavení v objektu
Možnost vystavení faktury
Lyžování
Rodinné pokoje
Zahrada
Nekuřácké pokoje
Venkovní dětské hřiště
Prodej skipasů
Internet
Cyklistika
Niky nabízí pokoje v destinaci Josefův Důl. Jen 30 km odtud se nachází Ještěd a Vodopád Szklarki je 33 km daleko. Ubytování poskytuje prodej skipasů, zahradu a terasu. Železniční stanice Szklarska Poręba se nachází 34 km od tohoto penzionu a Dinopark 36 km.
Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, lednicí, varnou konvicí, sprchou a šatní skříní. Všechny pokoje v ubytování Niky mají vlastní koupelnu a ložní prádlo.
Během pobytu v ubytování Niky se můžete v Josefově Dole a okolí věnovat různým aktivitám, jako je například peší turistika, lyžování a cyklistika.
Vodopád Kamienczyka se nachází 33 km od ubytování Niky a Szklarska Poręba (Zastávka autobusů) je 33 km daleko. Letiště Pardubice leží 128 km od ubytování.
Příjezd od 14:00 skončilo v 11:00.
Provozováno soukromým hostitelem
Studio. This studio includes a seating area with satellite TV, a kitchenette with a dining table and a bathroom fitted with a shower.
