apartmán Sedmička Frymburk - Frymburk
Česká republika nabízí široké možnosti cestování pro milovníky historie, přírody i aktivního odpočinku. Rezervujte hotelové pokoje, venkovské penziony, rekreační domy nebo design hotely v atraktivních lokalitách napříč zemí. K dispozici jsou lety do hlavních českých letišť a pronájem automobilů včetně minivanů pro skupiny a rodiny. Mezi vyhledávané turistické cíle patří Český ráj s hradem Trosky, Křivoklát, Pernštejn, Rožmberk nebo historická města Jindřichův Hradec a Kroměříž.
apartmán Sedmička Frymburk
Frymburk 397 382 79 Frymburk cz
WiFi
Bazén
Spa/wellness
Parking
Stravování
Mluvíme
CS
9.0/10
WiFi
Bazén
Spa/wellness
Parking
Stravování
Mluvíme
CS
9.0/10
Hasicí přístroje
Pláž
Bazén
Tenisový kurtmimo objektza příplatek
Lyžárna
Krytý bazénza příplatek
Venkovní kamerový systém
Lázně a wellnessza příplatek
Pláž
Parkování pro handicapované
Terasa
Parkoviště
Aquaparkza příplatek
Prostory vhodné na piknik
Internet
Lyžování
Venkovní lázeňza příplatek
Nekuřácké pokoje
Wi-Fi zdarma
Vodní skluzavka
Úklid prováděn profesionálními úklidovými firmami
Bar
Parkoviště v objektu
Pěší turistika
Požární alarmy
Gril
Zahrada
Všechny prostory nekuřácké
Cyklistika
Vstup s klíčem
Wi-Fi
Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů
Rodinné pokoje
Parkovací garáž
Masážeza příplatek
Lyžařská školaza příplatek
Saunaza příplatek
Windsurfingmimo objekt
Soukromé parkoviště
Restaurace
Rybařenímimo objekt
Stolní hry/puzzle
Krytý bazén (po celý rok)za příplatek
Venkovní nábytek
Vířivka/jacuzziza příplatek
Topení
Sluneční terasa
Apartmán Sedmička Frymburk se nachází u pláže ve Frymburku a nabízí zahradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Zámek Český Krumlov se nachází jen 30 km odtud. Tento apartmán se nachází v budově z roku 2021, v jejímž okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování, cyklistice a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Apartmán Sedmička Frymburk nabízí venkovní gril a lyžárnu.
Náměstí Přemysla Otakara II. Se nachází 48 km od ubytování apartmán Sedmička Frymburk a Přehrada Lipno 10 km od ubytování. Letiště České Budějovice leží 48 km daleko.
Příjezd od 14:00 skončilo v 10:00.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Apartmán s 1 ložnicí. This spacious apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The apartment also includes a barbecue. This apartment has a private entrance, soundproof walls, a flat-screen TV with cable channels and a terrace. The unit has 2 beds.
